O nás

Aneb co byste o nás měli vědět

Představujeme GraphicSite

Již více jak 5 let vám přinášíme naše služby a veškeré naše know-how v oblasti internetových stránek, aplikací a designu. Naše portfolio se od začátku naší činnosti rozrostlo hned o několik novinek a to poskytováním webhostingu, správy webových stránek a v neposlední řadě o facebook aplikace. Snažíme se být tím správným partnerem pro vaše podnikání, protože si ho ceníme stejně, jako našeho podnikání.

Prostředí internetu je pro nás ten nejsilnější ať už marketingový nástroj nebo jen možnost prezentace sebe sama. Co není na internetu jako by dnes ani neexistovalo. Naší motivací je dodávat opravdu kvalitní a oku lahodící nástroje pro zvýšení efektivity činnosti vaší firmy, společnosti či osoby. Neprezentujeme se tím, že neznáme slovo nejde, nemožné. Víme, že vše má hranice a neustále je posouváme. Každým naším dílem jsme zase o krok dál proto nás naše práce tak baví.

Na čem nejčastěji pracujeme

Webové stránky na míru + design – 40%
Webové stránky na WordPress – 20%
SEO optimalizace + Marketing – 15%
E-shop řešení – 15%
Ostatní (FB aplikace, aplikace) – 10%

Proč spolupracovat s námi?

Pracujeme a stále se učíme

Již pátým rokem poskytujeme služby zákazníkům. Od začátku se toho velmi změnilo, ale my pracujeme stále stejně usilovně a neustále rozšiřujeme nabídku našich služeb.

Tvoříme opravdu moderní design

Pravidelně sledujeme nejnovější trendy v tvorbě webovcýh prezentací a snažíme se je implementovat na nové projekty, ale i na ty stávající.

Zajistíme pro Vás správu vašeho webu

Chápeme, že né vždy musí mít zákazník dostatek času, aby byl web pravidelně aktualizovaný či nemá správné znalosti. Žádný problém, o Váš web či e-shop se postaráme.

Hledíme na validní kód

Pro většinu zákazníků nehmatatelná věc, ovšem nadmíru důležitá pro správnou optimalizaci a maximální výkon webové prezentace či E-shopu.

Pracujeme rychle a spolehlivě

Nikdy práce nenatahujeme. Termíny jsou pro nás závazek, nikoliv jen položka v objednávce. Vždy je pro nás přednostní výsledek před cenou. Veškerý hrazený čas je projektu věnován do poslední minuty. Často projektu věnujeme i čas navíc v rámci naší představy o perfektně odvedené práci.

Kariéra

Nyní hledáme!

Hledáme obchodní zástupce. Máš možnost nabídnout naše služby svému okolí? Zkus to, z každé dojednané zakázky ti vyplatíme provizi.
Dej nám vědět!

Nejnovější spuštěné projekty

Back to Top