Tip-profit.cz – I v sázení je potřeba mít systém

Na sázení se dá spoustu peněz vydělat, ale také prohrát poslední desetikoruna. Tajemství úspěchu, jak být úspěšný sázkař není nijak složité. Jako při všem co děláte je potřeba mít i v sázení nějaký systém.
Představujeme vám sázkařský klub Tip-Profit.cz. Systém využívá inteligentní jádro, které vám na základě nastavení vašeho denního výdělku přesně vypočítá a prozradí, na co a jak vsadit. Každý den zde najdete nový tiket, který je sestaven týmem profesionálů.

To vše není však zadarmo, cena měsíčního členství činí 1690,-Kč. To je něco málo přes 50,-kč denně. Avšak za danou částku máte možnost vydělat i 500,-Kč a to každý den, bez ohledu zda je víkend, či pracovní den. Zabere vám to je 5-10 minut denně.

Celý systém je poháněn poslední verzí GraphicSite CMS a má spoustu specifických modulů na míru, jako je například propracovaný referer systém a odměnovací systém pro aktivní členy klubu. Díky velmi snadno doložitelným výsledkům v nás celý nápad na tuto realizaci vzbudil velký zápal pro celý projekt a výsledný produkt využívá k dnešnímu dni více jak 100 sázkařů. Počet míst v klubu je omezený, do budoucna se počítá s cca 300 stálými členy, poté již bude možnost přidat se k úspěšným sázkařům jen velmi malá a nábor bude možný jednou za dlouhý čas.

Celý systém jsme vytvořili na základě know-how zadavatele projektu, který je i jeho majitelem a již několik let daný systém užívá. To, že systém funguje, můžeme garantovat, jelikož jsme měli možnost nahlédnout do něj zcela bez omezení.

Na stránkách také najdete profesionální zákaznickou podporu, kterou obsluhuje naše aplikace Spoky. Sázkaři tak mají možnost být stále ve spojení se zadavateli tipů, kteří jsou jim tak schopni snadno odpovědět bez zbytečného čekání na E-mailovou odpověď.

Plánované novinky v příštích několika měsících: Mobilní verze webu, Platba členství platební kartou.

URL webu: Tip-profit.cz
Youtube: Tip-profit