Profilustrace.cz – Lustrace dlužníků

V době, kdy zvažujeme zakoupení auta, domu či jiného majetku je vždy dobré vědět, zda protější strana je solventní a vyhnout se tak budoucím možným problémům. Profesionální služba ProfiLustrace.cz vám snadno a rychle zjistí, zda je osoba či podnikatel dlužníkem a nemá náhodou nějakou aktivní exekuci. Veškeré operace probíhají na zabezpečeném serveru a dlužník se nikdy nedozví, zda byl z vaší strany prověřován.

K prověření konkrétní osoby stačí pouze základní údaje jako je jméno a datum narození, případně jen IČ. Systém pracuje s kreditním systémem. Dobití kreditů probíhá zcela automaticky a to pomocí platební karty, kdy si kredit dobijete během několika vteřin a můžete systém ihned využívat.

Služba má velmi rozsáhlé využití a může sloužit takřka každému ať už něco kupujete, často se stěhujete a nebyl vám například doručena nějaká výzva k platbě nebo prostě jen chcete vědět, zda náhodou nemáte nějakou exekuci, o které ani nevíte.

Celý systém je poháněn GraphicSite CMS a platební bránou GoPay. Systém využívá přístupu do registru ispis a přebírá odsud veškrá požadovaná data. Je velmi jednoduchý a intuitivní na ovládání. Po registraci a dobití kreditů pomocí platební karty si pouze vylustrujete kohokoliv. Dostanete přehledný výpis ve formátu PDF, který pod vašim profilem zůstane uložen kdykoliv ke stažení.

Další informace o aplikaci se lze dozvědět v přehledném FAQ přímo na webu.

URL webu: ProfiLustrace.cz